Mýdlo Lemon Tea Tree


CurlyL
Už nějakou dobu toto mýdlo používám a opravdu funguje! Moje pleť se velmi, velmi zlepšila 😁 Obličej je po něm naprosto hlaďoučký.. no a ta vůně?! Ach❤ 100% doporučuji všem, co trpí na akné a mastnou pleť😊

Olga Drábková
Před několika měsíci jsem si koupila toto mýdlo. Toto mýdlo je opravdu výborné na problematickou pleť. Přemýšlím, že až mi dojde koupím si nějaké další. Cena je velmi příznivá. :-)

anonym
Dočetla jsem se, že lze mýdlo použít i na mastící se vlasy. Bohužel v tomto případě nedoporučuji, pořádně vlasy neumeje a další den jsou hned mastné opět.

Mo
Spolu s black as my soul ta nejlepsi kombinace na mastnou plet. Nenasla jsem alternativu v obyc kosmetice ani v jinych prirodnich produktech. Naprosto nejlepsi cistici mydlo!

Dana
Barevne nadherne a skvele vonave mydlicko. Jsem na vasich produktech zavisla! ♥Lucka
Nej nej nej. Používá ho můj přítel na pupínky a říká, že je nejlepší ze všech. Opravdu krásně voní. Perfektně stahuje a desinfikuje.

Markéta
Můj nejoblíbenější kousek! Skvělé pro mastnou pleť, trochu hrubší, takže zároveň poslouží i jako peeling, ale nevysušuje a nádherně voní. :)

Richard
Bylo mi doporučeno na holení a je naprosto super!!! Mám po holení strojkem velmi podrážděnou pleť, nyní se po holení vždy namydlím tímto mýdlem a nechám chvíli působit, a nic mě nesvědí ani nepálí, netvoří se mi pupínky. Je perfektní. A vůně je naprosto nej!Zpět